![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Щороку у третя суботу квітня, коли відзначається національне свято День довкілля, лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства власним прикладом демонструють необхідність збереження та охорони довкілля, підвищення екологічної культури.
![?](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Заходи проводяться за різними напрямами: допомога громадам з озеленення населених пунктів, благоустрій та прибирання власних територій, проведення лісокультурних заходів. Традиційно, до цієї ініціативи приєдналися всі колективи державних лісогосподаських підприємств.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
Працівники ДП "Березнівський лісгосп" під час заходів з нагоди Дня довкілля прибирали територій навколо своїх будівель, здійснювали благоустрій лісництв. Обабіч доріг прибрали сміття, щоб поліпшити санітарний стан довкілля.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f332.png)
Лісівники ДП «Висоцький лісгосп» прибирали територію навколо адмінбудівлі та дендропарку, зібрали опале листя, обрізали та білили дерева в плодовому садку, висаджували квіти. Погодні умови, очікування Великодня і Перемоги додавали всім учасникам сил і бадьорості.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
У День довкілля члени колективу ДП «Дубенський лісгосп» дружньо прибирали територію Млинівської лісодільниці, наводили лад на подвір'ї. Власним прикладом демонстрували необхідність дбати про чистоту навколо.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f332.png)
У ДП «Костопільський лісгосп» відбулося відразу кілька різних заходів з нагоди свята. Лісівники разом з гостями, серед яких народний депутат України Олександр Ковальчук, заклали плантацію новорічних ялинок. Які вже за 5 років стануть найбільш екологічною окрасою свята в оселях українців. Також працівники Костопільського лісгоспу розпочали оновлення території навколо будівлі держлісгоспу, у перспективі планують висадити там герб України з самшиту.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
До дня довкілля лісівники Володимирецького лісництва ДП «Рафалівський лісгосп» провели толоку разом з місцевою громадою, прибрали від сміття територію навколо озера у Білянському лісництві.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tea/1/16/1f332.png)
Лісівники ДП «Сарненський лісгосп» продовжують осучаснювати та прикрашати території навколо місцевих лісництв. Цього разу провели озеленення у Страшівському лісництві, благоустрій території Немовицького лісництва, прибрали навколо будівлі держлісгоспу.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6b/1/16/1f333.png)
Працівники апарату ДП «Соснівський лісгосп», державна лісова охорона Жовтневого лісництва разом з депутатами Соснівської ОТГ та тимчасово переміщеними особами з Київської області активно долучилися до заходу з нагоди Дня довкілля. Разом прибрали лісові масиви вздовж доріг смт. Соснове та с. Маринин, а також території, що межують з лісом.
![????](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t94/1/16/1f49a.png)