Подарунки юним лісівникам

21.10.2022 15:42

Чотири роки практичного та теоретичного навчання в учнівському лісництві – і ось вони стають кращими в Україні. Це вихованці учнівського лісництва «Діброва» Вовковиївського ліцею Демидівської селищної ради (ДП «Дубенське лісове господарство): Хомяк Денис (уч.11класу), Хмелюк Марія (уч.11класу) та Олійник Анастасія (уч.10класу). Вони посіли І місце на Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

До слова, це не перше призове місце з юними лісівниками керівника, вчителя технологій Вовковиївського ліцею, Чандик Людмила Іванівна. До речі, цей навчальний заклад - єдиний в області, який працює за технологічним профілем зі спеціалізацією «основи лісового господарства».

І результати якісної підготовки юних лісівників очевидні. Адже першому місцю на Всеукраїнських змаганнях, передувала перемога в обласному зборі учнівських лісництв, а також перемога у щорічному Всеукраїнського конкурсу Товариства лісівників України дослідницьких робіт випускників учнівських лісництв. Це вагомі здобутки учнівського лісництва «Діброва» до 10-річного ювілею, який юні лісівники відзначають цього року.

-         Надзвичайно приємно, що не зважають на обставини, вихованці учнівського лісництва демонструють високі теоретичні знання та хороші практичні навики, - наголосив голова Рівненської обласної організації Товариства лісівників України, перший заступник начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Михайло Прокопчук, - особливо приємно, що після занять в учнівському лісництві, багато хто пов’язує своє життя з лісом і здобуває фахову профільну освіту, виховується гідна зміна.

Михайло Прокопчук привітав вихованців учнівського лісництва з перемогою, оголосив Подяку керівниці учнівського лісництва Людмилі Іванівні, вручив подарунки юним лісівникам.

Директор ДП «Дубенський лісгосп» Олег Юркевич та лісничий Вовковиївського лісництва Ігор Дмитрієв теж привітали своїх юних колег і подарували обладнання, яке допоможе у підготовці відео презентацій та онлайн роботі.

-         Лісове господарство – надзвичайно багатогранна галузь, де кожен зможе реалізувати свій потенціал та здібності. Сьогодні воно динамічно розвивається і потребує сучасних висококваліфікованих професіоналів, серед яких і ІТ-фахівці, - розповів Олег Юркевич і закликав учнів продовжувати свої наукові дослідження з лісознавства, розвиватися далі та не зупинятися на досягнутих результатах.

Високі досягнення учнівського лісництва – це синергія лісівників та вчителів, які підтримують усі починання юних лісівників. У ліцеї лісничого Ігора Дмитрієва вважають своїм колегою, який завжди йде на зустріч освітянським ініціативам і знаходить час, щоб поділитися досвідом з юними колегами.