На Рівненщині триває осіння посадка лісових культур.

08.11.2022 15:01

 Понад 26 мільйонів штук сіянців, з них 1,6 млн восени, висадили лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства для реалізації програми Президента Україна «Зелена країна». Восени найбільші об’єми робіт виконали лісівники Соснівського, Рокитнівського, Костопільського, Рафалівського держлісгоспів.

З початку цього року в області заліснено 3223 га (зокрема створено 244 га нових лісів на землях, де їх раніше не було), 206 га лісових культур висаджено восени.

До створення «Зеленої країни» окрім держлісгоспів Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства долучилися також інші лісокористувачі, які на площі 21 га висадили 145 тис  

В Області активно садять ліс діти та дорослі. Так у ДП «Соснівський лісгосп» у Жовтневому лісництві разом з лісівниками лісові культури створювали школярі та викладачі учнівського шкільного лісництва опорного закладу «Соснівський ліцей».

А в ДП «Дубенський лісгосп» ініціативу Президента «Зелена Країна» підтримали представниками Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій.